Shpric. per larje te veturav tepihave etj

Shitet nga: jeton 13 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shitet. Shpric per larjen e tepihave dhe veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim