Stihl te llojllojshme 19K

Shitet nga: DINI 20 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
049714995 Sharra te llojllojshme, te gjitha te ardhura nga Gjermania dhe me gjendje 100% te mire.

Numri 19K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim