Strug dhe cerkollar

Shitet nga: Fadil 17 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim