mjete bujqesore

Shitet nga: mirsadi 24 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
shiten maqinat ne gjendje te rregullte kemi te gjith llojet e mjeteve bujqesore :kumbaj per grune,kumbaje per sillazh,traktore te madhe dhe traktore te vogele,persa,prokolice per ple natyral,prokolice nermal te mdhaja dhe te trepqes dhe te beogradite,pllugje me 2 dhe 3 umi kose grebuje,maqine per kallamoq etj. 044753914
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim