shesim dyer dhe dritare 044933548

Shitet nga: arton 11 Qer 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
sprodhojm dye dhe dritare te dhomave me qmime 60dhe 70euro tel,044933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim