vegla te ndryshme te reja

Shitet nga: xy 17 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shiten veglat ne vijim; te gjitha jane te reja dhe te paketuara.
-kompresor 50l
-zdruk elektrike
-shllajferic
-dana
-dana teli
-shrafsigera komplet
-sharr elektrike cerkullar
-dalta druni
-zdruk dores mekanik
-dalt dores
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim