Dy Traktora IMT 539 dhe 533 RKS Ndrrim golf 4

Shitet nga: musa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shitet IMT 539 Viti prodhimit 1990 me Kabin

Imt 533 ne gjendje te rregullt VITI 1977


Bejm Ndrrim

NR 044340487
045222065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim