Frogosan imt 539

Shitet nga: besmir bytyqi 05 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shes frogosanin imt 539 ne gjendje shumë të mir instalimin ne rregull vitin e ka 1988 më librez bëj ndrrim me kombi t4 të vitit 97 e ma të ri ose me audi a4 te vitit 2002 e ma te re dhe me mercedes cklas te vitit 2002 e ma te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim