Imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore

Shitet nga: Besi🚜🚜 22 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim