Rimorkio e trepqes

Shitet nga: Ramiz 13 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Rimorkio e traktorit asht ne gjendje shum te mir pune ka sistemin hidraulik kiperin sistemin e frenimit me ajr instalimin e dritave ka edhe librez dhe tabel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim