Kemi Kardona Të Mir.Për Freza Dhe Pompa Uitjes ..

Shitet nga: Kardona 15 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Kemi Kardona Shumë Të Mirë Për Freza Dhe Kosa edhe Për Pompa
Për Sperkatje Dhe Ujitje E Tokes.Të Ardhur Nga Zvicra.Sendet Të Cilat Ceken
Ne Fjal,Janë Të Reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim