Massey ferguson 135

Shitet nga: Skender Morina 02 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Massey ferguson 135 eshte ngjedje te rregullt eshte i ruajtun eshte i sapo ardhur nga jashti viti 78 dhe siq po shihet ne foto na kontaktoni tel:049289214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim