Rakovic 60 shitet komplet me rimorkio dhe mjete...

Shitet nga: Sabit 27 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim