Shes traktorin IMT 539 viti 1992

Shitet nga: Gazmend 25 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shes traktorin IMT 539 ne gjendje te rregullt teknike dhe shume i ruajtur. Viti 1992.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim