Shes traktorin imt 560 045507307 044637937

Shitet nga: Behxhet 30 Sht 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
beje dhe ndrrim me traktore me te vogel 045507307 044637937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim