Shitet Traktori

Shitet nga: Artani 11 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori ne gjendje te rregullt me servis te kryer. shum fonksional per livrim dhe per bartjen e rimorkjove te medhaja.
Traktori esht ne gjendje te rregullt per pun menjeher.
Ndrrim i mundeshme me ndonje vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim