TRAKTOR FENDT 74KW

Shitet nga: Milaim 02 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shes traktorin fendt ne gjendje te shkelqyr teknike dhe optike me 74kw punon ne gjendje perfekte qmimi 4500 euro.
Gjithashtu shes edhe maqinen per prerjen dhe qarjen e drunjeve nder rrallat ne kosov dhe mjaft fitim prurese esht prodhim slloven. Per me shum kontaktoni ne 044 408 970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim