TRAKTOR

Shitet nga: traktor 28 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Përshkrim i sendit
<<>> Shes traktorn imt-539-me kabin traktori asht seria e fundit para luftes asht shum ne gjengeje te mir 4000 euro
<<>> Prokolic e beogradit 16 podi e ka me drrasa dhe profil i lastres kiper i punon shum mir 1100.euro

<<>> Pllugj te beugradit 400.euro

<<>> Vllaq tre krish te beogradit qmimi 350.euro

<<>> Nese ka blers serjoz mundeni edhe mi shiku gjdo ditë nga ora 17:00 deri 22:00 te shtunen dhe dilen tër diten edhe me provu ne ju garantojm per mjetet jan shum te mira dhe te rujtne NE NUK JEMI TUGJAR ju mirpresim.


<<>> tel.& 044-497601
N viber muni me thirr prej ores 18 deri 22 ne kit numer 044-497-601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim