Traktorë Me Pllugje

Shitet nga: Bujar 16 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Traktorë Massey Fargusson 595 dhe pllugje të sapo ardhurë nga Gjermania..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim