Traktorë IMT 539 DLI

Shitet nga: Blenor Morina 06 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
IMT 539 DLI Eshte Model i ri eshte i mir eshte ngjedje te rregullt i ruajtur i viti prodhimit 2010 dhe siq po shihet ne foto per mashum na kontaktoni ne tel:044289214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim