Traktor IMT 549 5 Shpejci Tip I RI Me Librez

Shitet nga: Musa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
trktor imt 549 Tim i ri me goma te mira kompresor librez Istalimi Ne rregull

Traktori esht ne xhendje te rregullt Dhe punon perfekt


Bejm Ndrimm me golf 4 pa dogan

Sms Mos Dergoni

Ju Falminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim