Traktor 75 kw ne gjendje shum te mire pune dhe..

Shitet nga: Qamil 09 Qer 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shitet traktor per punimin e tokave eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike me te gjitha agregatet, plug hidraulik,plug 2 vesh thellesia punimit 40 deri ne 50 cm, plug per hapjen e vijave model italjan me hidraulik,disk i zakoncem me terheqje origjinal kinez, plug origjinal kinez origjinal punimi 26 deri ne 30 cm thellesia 4 korbsa,gjithashtu neqoftese deshironi mund te punoni dhe me freze, modeli traktorit dt75 kw75 fuqi, rruga nacjonale Vore-Fushkruje perball Ital Kollit. I pershtatshem per cdo lloj terreni si malor,fushor dhe per terrenat me te veshtira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim