Traktor IMT-535

Shitet nga: Jakup 11 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shes Traktorin IMT-535 viti i prodhimit 1979.
Eshte i riparum me 200 ore pune, eshte ne gjendje te rregullte si dhe gomat i ka te reja.
Qmimi sipas marveshjes.
Per me shume informata kontakto ne numrin 044-375-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim