Traktor Imt 539

Shitet nga: Jeton Fetahu 02 Nën 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes traktor imt 539 ne gjendje te mir teknike posedon vllaq dhe ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim