Traktor Me Plugji dhe Luge te Bores

Shitet nga: Bujar 23 Jan 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori me Pllugji dhe Luge Te Bores ne gjendje perfekte dhe i sapo ardhur nga zvicrra CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim