Traktor dhe Kamionet

Shitet nga: behxhet luta 24 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Sitet 1) Traktori
2)Kamioneta

Jan ne gjendje te rregullt ,
Arsyeja: nuk jam kah i perdori vetem po me rrin per kete po i shes

Qmimi sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim