Traktor fergusan me komplet paisje

Shitet nga: bujar 04 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes traktorin fergusan esht ne gjendje shu shum te mir te bashkangjitur posedon edhe lugen per bor dy rama dhe korpen per kafsh si dhe plugjit 755 dhe maqinen per shperndarjen e grurit dhe plehut .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim