Traktor landini 85 kw

Shitet nga: dardan 21 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shitet traktori landini i ardhur nga zvicrra me vetem 1000 or pun viti 2007 posedon pllugun dhe kosen..qmimi 33000 me mjete...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim