Traktor

Shitet nga: sabedin 16 Pri 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Traktori ka gjendjen perfekte i gatshum per pun dhe shum i pershtashum ne pun .
presim blers serioz. Ndrrim i mundshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim