Traktore Komplet Me Paisje

Shitet nga: Sami Haradinaj 08 Jan 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Traktore 539 me prokolice me pllugje dhe me vllaqa ne gjendje shume te mire munde te na kontaktoni edhe ne viber +37744869758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim