Traktoret

Shitet nga: Lidaf 21 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shes traktoret fiat 450 dt dhe fiat 450 poashtu deutz 5005.Fiat 450 dt ka traksion para kurse tjetri jo. Fiat 450 dt vjen me luge dhe sajle per dru origjinale jo e punuar artizanal. Viber +37745676579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim