dy traktora univerzal dhe imt 577

Shitet nga: hamit 10 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes traktorat ne gjendje te rregullt me dokumenta te rregullta bej ndrrim me lop vjeta ose traktor fiat 4x4 ose masey ferguson 4x4 shtoj edhe pare me kan nevoja per me shum kontaktoni ne nr 044442621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim