punoj me frez dhe lavrim

Shitet nga: enver 21 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
punoj me freze dh lavrim1.5 euro ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim