shes lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 20 Jan 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shitet luga per RAKOVIC dhe imt dhe masei ferkosan bjen ne te gjidha llojet e traktorave imt dhe masey si dhe rakovic per meshom.kontakto edhe ne viber +37744317348 qmimi i luges osht ma shtrejt nese montohet ne rakovic kurse ne imt osht malir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim