shes lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 21 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes lugen ose komplet me rakovic luka bon ne shumm lloje te traktorave imt dhe masey serkosan per me shum kontaktoni edhe ne viber +37744317348rakovica osht 60 viti 80 me goma treja dhe me dy akumlatora dhez let -15 mekan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim