shes lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 26 Jan 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes lugen per rakovic imt dhe masey ferkosan bjen ne shum lloje te traktorave per meshum kontakto edhe ne viber +37744317348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim