shes lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 13 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes lugen per IMT 533-539-540-542-558-560 sibthe montohet edhe nmasey ferkosan dhe shum lloje te traktorave luga osht e let dhe shum fonksjunale un ekam pas ne imt 539 osht e let per meshum kontaktoni edhe ne viber +37744317348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim