shes lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 15 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shitet luga per hekjen enplehit artificjal si dhe per the luga osht e let edhe shum.fonksjonale me ceva me krejt veq me montu per mashum kontaktoni edhe ne viber +37744317348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim