shes lugen per shum lloje te traktorave

Shitet nga: qendrim 27 Shk 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 095 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes lugen per RAKOVIC dhe imt sidhe masey montohet mrena 20 minutash qmimi per rakovic osht 1100 euro kurse per imt ose masey malir per meshum kontakto edhe ne viber +37744317348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim