shes traktorin imt 539 viti i prodhimit 1995

Shitet nga: naim 28 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
traktorin me paisje tjera kosen sip135e sllovenis rimorkion e beogradit mbledhesen e sanes dhe ramin per dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim