traktor imt 539 1992

Shitet nga: jeton 14 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes urgjentisht traktorin imt 539 ne gjendje shum te mir teknike,posedon ram dhe vllaq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim