traktor

Shitet nga: sylejman sopjani 09 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
traktori eshte 540 3klipsh me 4 shpejtesi duke perfshir edhe rikfercin traktori eshte 540 dhe eshte ne gjendje te rregullt
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim