Peugeot J5-Autokampink-RKS

Shitet nga: Alban 21 Krr 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Peugeot J5-Shtepize.
* Viti i prodhimit 1989
* Motorr Benzin 2000
* E Bardhë
*KM 77000
* Me tabela rks
*tip top
Është në gjendje të shkëlqyer, Shtepiza gjindet në Kosovë.
Vetura eshte e regjistrruar ne emer te firmes dhe leshohet me fature ku eshte e perfshire tvsh-ja 1220 euro.
Çmimi i fundit, mund te behet ndrrim, varesisht prej marreveshjes. Me ndrrim qmimi ndryshon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim