Gjera te ndryshme per shitje dhe nderrim AUTOKAM..

Shitet nga: zeqir hyseni 28 Pri 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
SHESE DHE NDRROI AUTOKAMPINGUN QMIME TE ARSYESHME MUNDSI NDRRIMI ME VETURE AUTOKAMPINGU ME TABELA TE KOSOVES,PER MOMENTIN I Q`LAJMRUAR,I REGJISTRUAR PER 7-PERSONA KA MUNDSI TE PERDORET EDHE SI IMBIS PER SHITJEN E GJESENDEVE SI HAMBURGER DYNER SI DHE PER KAMPING,QMIMI 2900EURO.viti 1982,benzin 2300 kubikTEL +37744197584,bushizeqa@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim