Kamping rimorkio

Shitet nga: Egzon 06 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

625 EUR   720 EUR

Komuna: Prishtinë
Kamping rimorkio eshte e let per montim dhe bartje mund te perdoret dhe si rimorkio per vetura ka sistem frenimi automatik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim