Kampshtepize

Shitet nga: Afrim 07 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kampshtepiza me gjatesi 7.20m dhe gjeresi 2.40m. Interieri eshte nga druri. Posedon dhome gjumi, dhome dite, kuzhine dhe toalet. Bejme nderrim me veture. Te interesuarit mund te me kontakojn cdo dite nga ora 10:00 deri 22:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim