Shpize per Camping - Kembshtepize

Shitet nga: Egzon 18 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Camping shtepiza shume e rujatur ne gjendje te rregullt teknike dhe optike. Ka frigo shporet, banjo dhome fjetje 2 kreveta 2sha tavoline ka edhe shatorin per terrase.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim