Tenda shatori TRIGANO

Shitet nga: Besim 15 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Tenda (shatori) eshte ne gjendje te rregullt ,
eshte shume i pershtatshem per kamping ,
montohet shume leht dhe shpejt, eshte e montuar vet ne karroce
per terheqje me veture ,
Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044202693Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim