motorr .plini

Shitet nga: xiimi 03 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
shes plimim 75 euro bcoa gom rezerv si dhe motorr 1.6 benxin qmimi45 euro i golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim