Automjete te aksidentuara si dhe pa dogane

Shitet nga: Valdet 29 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blejm te gjitha llojet e automjeteve te aksidentuara dhe te pa doganuara me thaks te vecant te Opel, VW, Audi dhe Ford!

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni nepermjet E-mailit, Viberit +37744118164 ose ne celulare 045 505 185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim